بهترین کفش های مردانه کدام ها هستند؟

کفش سی سی – از آنجا که آقایان یک سوم زندگی خود را در محیط کار سپری می‌کنند، پس خرید یک کفش روزمره مردانه راحت، باید در اولویت باشد. استفاده از کفش های نامرغوب و بی کیفیت نه تنها نا رضایتی شخص را به همراه دارد بلکه سبب آسیب رسیدن به مفاصل و کمر می شود. بنابراین در انتخاب کفش راحتی روزمره دقت کنید تا روز خوبی را هنگام کار کردن تجربه کنید. کفش های غیر رسمی، کفش ورزشی مردانه و کفش مجلسی اگر راحت باشند، کار شما هم بسیار آسان خواهد شد.

کفش های روزمره می توان به ۳ دسته تقسیم کرد:

  • برند اصل (داخلی یا خارجی): طبیعتا قیمت برند اصلی بالاتر از سایرین می باشد چون هم کیفیت بالایی دارد و هم عمر طولانی.
  • برند های کپی ( مدل کپی با کیفیت از برند اصلی): این سری کفش ها کیفیت قابل قبولی دارند و نسبت به برند اصلی ارزانتر هستند.
  • برند تقلبی یا فیک: این مدل ها که قیمیت بسیار پایینی دارند، عمر کوتاهی دارند، کیفیت پایینی دارند و اگر به نظر خریداران دقت کنید عمدتا ناراضی هستند. البته برخی مدل های داخلی قیمیت پایینی دارند اما در عین حال با کیفیت هستند.

1.کفش John Lobb (جان لاب)

کفش های چرمی دست ساز John Lobb مورد توجه سیاستمداران و ستاره ها است. شرکت « John Lobb» از اواسط قرن 19 آغاز به کار کرد. کفش های چرمی دست ساز این برند لوکس در طول قرن ها توسط افراد طبقه بالای جامعه انگلستان مورد استفاده قرار می گرفت و هنوز هم مورد توجه سیاستمداران و ستاره ها است. اگر چه این برند کفش های زنانه نیز تولید می کند اما بخش اصلی آن به تولید کفش های مردانه مربوط می شود.

  1. برند Berluti (برلوتی)

برلوتی برند لوکسی است که فعالیت خود را از سال 1959 تا کنون در زمینه پوشاک آغاز کرده است. هنرمندان، نویسنده ها و افراد نابغه زیادی این کفش ها را به پا کرده اند. از مشتریان ثابت کفش های برتولی می توان به جرج کلونی و رایان گاسلینگ اشاره کرد.

  1. برند Pierre Corthay (پیر کورتی)

آقای «Corthay» ساخت کفش های خود را از زمانی که تنها 16 سال داشت، آغاز کرد. او تا سالها بعد نیز به فعالیت خود ادامه داد تا زمانی که کفش هایش تبدیل به یکی از برترین برندهای جهان شد. طراحی کفش های این برند فرانسوی مطابق مد روز و بی نظیر است.

  1. برند church ( چارچ)

این برند انگلیسی، همان طور که از نام اش پیداست، از کلیسای «St. James’ End» واقع در نورث‌همپتون انگلستان متولد شده است. در سال 1990 پرادا این کلیسا را خرید و آن را تبدیل به مکانی برای تولید کفش های خود کرد. طراحی این کفش ها به گونه ای است که هیچ گاه از مد نمی افتند.

  1. برند J.M.Weston (جی. ام. وستون)

این برند در سال 1879 توسط «Charles Jones» و «Sir James Crockett» در نورث‌همپتون انگلستان متولد شد. طراحی سنتی این کفش ها بی نظیر است. این برند در ابتدا تنها کفش های مردانه تولید می کرد اما به تدریج کفش های زنانه خود را نیز روانه بازار کرد.

  1. برند Aubercy

این برند زیبای فرانسوی کار خود را از سال 1935 آغاز کرد. از نظر طراحی منحصر بفرد است و می خواهد حس خاص بودن را به مشتریان خود نیز، زمانی که کفش های آن را به پا می کنند، منتقل کند. قیمت این کفش ها با توجه به سایزشان تغییر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید