نحوه سفارش و خرید محصولات

ثبت سفارش مربوط به خرید محصولات به یکی از روش های زیر قابل انجام است:

 • سفارش از طریق سایت
  • برای ثبت سفارش از طریق سایت صنایع چرم سی سی می توانید ابتدا محصولات یا محصولات مورد نظر خود را انتخاب و به سبد خرید خود اضافه کنید. سپس در مراحل بعدی اطلاعات مربوط به مقصد و اطلاعات تماس را وارد کنید تا طی همان روز یا روز کاری بعدی سفارش شما برای بررسی به بخش فروش یا قسمت کارگاه ارسال شود.
 • سفارش به صورت تلفنی
  • در این حالت می توانید با تماس با هر یک از شماره های زیر علاوه بر دریافت راهنمایی و طرح سوال، سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید:
   • شعبه مرکزی صنایع چرم سی سی : 04135553030
   • مدیریت فروش سی سی آقای خادم : 09144162747
   • پشتیبانی فروش : 09355402033
 • ثبت سفارش از طریق شبکه های اجتماعی
  • برای ثبت سفارش و دریافت راهنمایی های بیشتر در مورد محصولات می توانید از هر یک از شبکه های اجتمایی سی سی استفاده کنید
 • مراجعه حضوری به شعب
  • در صورت امکان می توانید پس از بررسی مشخصات سفارشات، حضورا به شعب سی سی مراجعه کرده و کالای مورد نظر خود را خریداری نمایید.

برای ثبت سفارش چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

در صورتی که سفارش خود را از طریق وبسایت صنایع چرم سی سی ثبت کنید، در آخرین مرحله باید اطلاعات سفارش دهنده، اطلاعات تماس و اطلاعات مقصد و همچنین نحوه پرداخت و نحوه ارسال سفارش را وارد کنید.

در صورتی که سفارش خود را به صورت تلفنی یا با استفاده از شبکه های اجتماعی سی سی ثبت کنید، برای تسریع در فرایند آماده سازی و ارسال سفارش، نام و نام خانوادگی سفارش دهنده، آدرس دقیق پستی و کد پستی مقصد، و شماره تماس مورد نیاز خواهد بود.

چه قدر طول می کشد تا سفارش من به دستم برسد؟

تحویل سفارش ممکن است بسته به نوع کالا و همچنین روش های پرداخت و ارسال مدت زمان های مختلفی طول بکشد.

به طور کلی با توجه به اینکه محصولات از مبدا کارگاه ها و انبار سی سی در شهر تبریز ارسال می شوند، میانگین مدت زمان تحویل کالا توسط شرکت پست به این صورت است:

 • برای شهرهای تهران و کرج سفارشات یک روز پس از ارسال، تحویل می شوند. ممکن است در برخی موارد سفارشات این شهرها دو روز پس از ارسال تحویل شوند.
 • برای مراکر استانها، سفارشات به صورت متوسط دو تا سه روز پس از تحویل به مامور پست در مبدا، تحویل می شوند.
 • برای سایر شهرها سفارشات یک روز بعد از مراکز استانها، تحویل می شوند.

مدت زمان تحویل سفارشات با استفاده از سرویس ویژه پرداخت در محل سی سی، درصورت ارسال از طریق انبار سی سی در همان شهر با فاصله حداکثر دو روز و در صورت موجود نبودن کالا در انبار مقصد، مشابه با ارسال پستی به همان شهر خواهد بود.

لازم به ذکر است برای محصولات دوخت سفارشی یا محصولات ناموجود، بین یک هفته تا بیست روز کاری برای آماده سازی و ارسال کالا، مورد نیاز خواهد بود و کالا پس از آماده سازی ارسال خواهد شد.

سفارش من از کجا ارسال خواهد شد؟

کارگاه ها و انبار اصلی سی سی در شهر تبریز مستقر است و تمام محصولاتبه صورت پیش فرض از این شهر ارسال می شوند. در شهرهایی که تحت پوشش سرویس ویژه پرداخت در محل سی سی هستند، در صورت موجود بودن کالاها سفارشی در انبار همان شهر، از همان انبار ارسال خواهند شد.

آیا امکان تعویض یا مرجوعی کالا دارید؟

بله.

در صورتی که کفش یا کالای ارسالی برای شما، به دلایلی همچون سایز نامناسب، عدم مطابقت مشخصات یا عدم رضایت از کیفیت محصول ارسالی، نتواند رضایت شما را جلب کند می توانید کالای ارسال شده را مرجوع کنید تا سایز دیگر از همان مدل، یا مدل دیگر برگردانده شود.

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه و شرایط مرجوع کردن کالا را می توانید در این صفحه مشاهده کنید:

رویه های بازگرداندن کالا

نحوه اندازه گرفتن سایز پا

برای اندازه گیری دقیق سایز مناسب کفش می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

اندازه گیری سایز پا

آیا شعبه تهران دارید؟

هدف سی سی ارایه کالای با کیفیت و قیمت مناسب به دست مصرف کننده نهایی است. به همین دلیل تلاش دارد با استفاده از ابزارهای نوین و اینترنتی امکان دسترسی بلاواسطه به محصولات خود را برای تمام مردم ایران فراهم آورد. به همین دلیل الویت اول خود را ارتقای رضایت مشتریان اینترنتی و غیرحضوری خود قرار داده است. سرویس ویژه تحویل در محل سی سی از جمله این اقدامات است که نیاز به مراجعه حضوری به شعب محدود در شهرهای محدود را مرتفع می سازد.

محصولات سی سی توسط فروشگاه های غیر رسمی در شهرهای مختلف کشور ارایه می شوند ولی سی سی نمایندگی انحصاری در شهرهای دیگر ندارد.