You are currently viewing برترین کفش های ورزشی مردانه 2023 (بخش اول)

برترین کفش های ورزشی مردانه 2023 (بخش اول)

انتخاب کفش های خوب ورزشی از خستگی و درد پاهای شما جلوگیری می کند و با حفظ فرم پاهایتان عملکرد شما را بهبود می‌بخشد. انتخاب نوع مناسب کفش ورزشی بیشتر به نوع تمرینی که انجام می‌دهید و همچنین بودجه، استایل و شکل پاهای شما بستگی دارد. در این مقاله کفش های ورزشی برتر را معرفی خواهیم کرد که ورزش کردن را برایتان آسان خواهد می‌کند.

1) کفش Nike SuperRep Go

با این کفش ورزشی می‌توانید ورزش های سنگین را مانند آب خوردن انجام دهید و از آن لذت ببرید. زیره فوم با دوام این کفش‌ها باعث می‌شود در هر شرایطی احساس راحتی کنید. رویه این کفش ها از تور درست شده است که باعث می‌شود هوا به راحتی داخل کفش ها نفوذ کرده و از عرق کردن پاها جلوگیری کند. همچنین ظاهر این کفش ها از جذابیت بالایی برخوردار است و تکمیل کننده استایل شما خواهد بود.

کفش Nike SuperRep Go

2) کفش Nike Free Metcon

این کفش ها توسط فناوری جدید برای چابکی و حرکات سریع طراحی شده است. زیره آن ها از اتیلن وینیل استات ساخته شده که قابلیت ارتجاعی کفش ها را افزایش می‌دهد و در مقابل سایش مقاومت می‌کند. این کفش ها دوام و عمر خوبی خواهد داشت. رویه منافذ دار این کفش ها باعث می‌شود هوا به خوبی داخل آن جریان پیدا کند.

کفش Nike Free Metcon

3) کفش Nike Fs Lite trainer

این کفش ها برای کسانی که در رشته بدنسازی فعالیت می‌کنند، یک گزینه عالی است. جنس رویه این کفش جذاب از الیاف و چرم مصنوعی ساخته شده است. از ویژگی های این کفش ها می‌توان به رویه مشبک برای تهویه هوا، فناوری Dual Fusion در لایه میانی برای ضربه‌گیری و فناوری Flywire در کفی پا برای قرارگیری صحیح پا، اشاره کرد.

کفش Nike Fs Lite trainer

4) کفش Nike Renew Fusion

طراحی منحصر به فرد کفش کم حاشیه نایک Renew Fusion، آن را به انتخابی فوق العاده برای جلسات تمرینی با فشار بالا تبدیل می کند. از قوس و تکیه گاه جانبی که از بند میانی پا که برای امنیت بیشتر در توری ها قفل می شود، قدردانی خواهید کرد. رویه مشبک با روکش مصنوعی Ironskin قابل تنفس و در عین حال شیک، نظر شما را بیش از بیش جذب خواهد کرد.

کفش Nike Renew Fusion

5) کفش Nike metcon

این کفش های جذاب نایک در ویتنام تولید می‌شوند و در طراحی زیره آن از فناوری flywire استفاده شده است. ظاهر پاشنه الماسی شکل آن واقعا مسحور کننده است. این کفش دارای ویژگی های متعال کننده حرکات ورزشی است که شما را برای یک تمرین پر فشار آماده می‌کند.

کفش Nike metcon

6) کفش Nike Varsity Compete TR3

این کفش با عملکرد صاف و سبک و ظاهری جسورانه یک قدم نسبت به مدل قبلی خود ارتقا یافته است و از پاهای شما به خوبی محافظت می‌کند. دارای طرحی سبک و بادوام و زیره بسیار نرم و فوق العاده است. یک کوسن سبک Flyknit در داخل کفش وجود دارد که هنگام دویدن کشش و انعطاف پذیری بالایی برای شما ایجاد کرده و همچنین جنس پارچه روی کفش به گونه ای است که هوا به راحتی داخل آن جریان پیدا می‌کند.

کفش Nike Varsity Compete TR3

7) کفش New Balance Men’s Fresh Foam Roav V1 Sneaker

یک طراحی جسورانه و شیک است که هم خوب به نظر می رسد و هم برای دویدن عالی است. با این کفش ها احساس می‌کنید که روی ابرها راه می‌روید. با زیره‌ی میانی سبک و فومی، بالشتک ضد ضربه، زیره لاستیکی دارای فناوری Ndurance برای دوام و طول عمر، از ویژگی های جذاب این کفش است.

کفش New Balance Men’s Fresh Foam Roav V1 Sneaker

در نهایت تنوع رنگی این کفش باعث شده که افراد مختلف با سلیقه های مختلف، انتخابی راحت داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید