You are currently viewing اطلاعات کامل در مورد مدل های کفش زمستانی مردانه

اطلاعات کامل در مورد مدل های کفش زمستانی مردانه

کفش های مردانه زمستانی انواع مختلفی دارد که متناسب با محیط ها و شرایط مختلف تولید می شود. یکی از آن‌ها بوت های کلاسیک مردانه است. این بوت های کلاسیک ظرافت و همچنین راحتی را به ارمغان می‌آورند. نوعی دیگر از بوت ها وجود دارد که متناسب با فضای باز و مخصوص فعالیت های خارج از منزل تولید می شود.

بوت های برفی، برای پیاده روی راحت در زمین های پوشیده از برف تولید می شوند. کفش‌های زمستانی مردانه چرم، مناسب‌ترین مدل‌هایی هستند که این روز ها محبوبیت بسیاری پیدا کرده است.

بهترین کفش های زمستانی مردانه

 • بوت چلسی
 • بوت بروژ
 • بوت دربی
 • بوت چوکا
 • بوت کوهنوردی

کفش زمستانی مردانه از چه موادی ساخته شده است؟

کفش های زمستانی مردانه به طور کلی از موادی مانند چرم، جیر، چرم مصنوعی و نوبوک تولید می شود. کفش های زمستانی مردانه چرم، بادوام ترین آن ها هستند. راحت و انعطاف پذیر است. اگرچه کفش های زمستانی جیر جزء ضروری ترین کفش ها در زمینه فعالیت های کاری و تجاری هستند، اما نباید در هوای بارانی پوشیده شوند.

چرم مصنوعی ماده ای است که به عنوان جایگزین چرم واقعی استفاده می شود. با مواد شیمیایی مختلف ساخته می‌شود. نوبوک نوعی چرم صاف است که سمباده کشی شده است. بافتی مخملی دارد. اغلب در ساخت بوت های زمستانی استفاده می شود.

کفش های زمستانی چرم مردانه چگونه تولید می شوند؟

هنگام تولید کفش زمستانی مردانه چرم، ابتدا مدل کفشی که قرار است تولید شود، تعیین می شود. سپس چرم ها دباغی شده و مراحلی را طی می کنند تا از ضد آب بودن آنها اطمینان حاصل شود. چرم های دباغی شده با کمک غلتک باز می شوند و انعطاف پذیر می شوند. پوست های باز شده را داخل دیگ حاوی مواد شیمیایی مخصوص می اندازند. پس از خروج از دیگ، به مدت یک روز از جایی آویزان می‌شود تا در حالت معلق کاملا خشک شود.

سپس قسمت های رویه کفش را مطابق مدل روی چرم قالب می زنند. الگوهای بریده شده به هم دوخته می شوند. سپس کف کفش را با دستگاه مخصوص چسبانده و بند ها را در جای خود قرار می دهند. سپس کفش ها بسته بندی شده و برای فروش آماده می شوند.

چگونه تشخیص دهیم که کفش های چرمی مردانه اصل است؟

کفش های چرمی با مقاومی که دارند، همیشه مورد استفاده قرار می گیرند،ک و بهترین مدل برای کفش های زمستانی مردانه هستند. برخی از برندها ترجیح می دهند از چرم مصنوعی با ظاهر چرم واقعی استفاده کنند تا هزینه تولید را کاهش دهند. راه های مختلفی برای تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی وجود دارد. اولین مورد این است که پوست را بو کنید. از آنجایی که چرم مصنوعی کارخانه ای است، بوی آن شبیه کالاهای کارخانه ای است.

در حالی که چرم واقعی بوی منحصر به فردی دارد. یکی از راه‌هایی که می‌توان در خرید کفش‌های زمستانی مردانه به چرم اصل بودن آن پی برد، سطح چرم است. با دست زدن به کفش می توان به واقعی بودن یا نبودن آن پی برد. بافت چرم مصنوعی از هر طرف یکسان است. بافت چرم واقعی در همه زمینه ها یکسان نیست و متفاوت است. چرم واقعی دارای بافتی فرورفته است. هنگام خرید چکمه های زمستانی مردانه باید سطح آن را بررسی و بو کرد.

مدل های کفش زمستانی

هنگام خرید کفش زمستانی مردانه چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

 • باید کفش مناسب با ساختار پا انتخاب شود.
 • انتخاب مدل باید با توجه به محیط مورد نظر، انجام شود.
 • طراحی و راحتی، باید با هم ارزیابی شوند.
 • بوت هایی که انتخاب می‌کنید نباید باعث ایجاد بوی بد در پاها شود.
 • ضد آب باشد.
 • درزهای کفش باید محکم باشند.
 • ساختار سبکی داشته باشد.

چگونه کفش های زمستانی مردانه را تمیز کنیم؟

هر کفشی روش تمیز کردن خاص خود را دارد، پس همه کفش های زمستانی به یک شکل تمیز نمی شوند. به عنوان مثال، اگر کفش نوبوک استفاده می‌کنید، باید ابتدا آن را با یک پارچه مرطوب پاک کنید. در صورت وجود لکه روی آن، می‌توانید با سمباده کشی توسط سمباده مخصوص، آن را بین ببرید.

در تمیز کردن کفش های جیر مردانه، از پاک کن و برس جیر، استفاده کنید. کفش های جیر را هرگز نباید با دستمال مرطوب پاک کنید. در هنگام تمیز کردن نباید از مواد شیمیایی استفاده شود. مواد شیمیایی به ساختار چرم آسیب می‌رساند و از عمر آن می کاهد. کفش های تمیز شده را باید با دور نگه داشتن آنها از نور خورشید به طور طبیعی خشک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید