آشنایی با روش رنگ کردن دوباره کفش

آشنایی با روش رنگ کردن دوباره کفش

کفش سی سی- کفش ها یکی از مهمترین محصولات در زندگی روزمرگی ما هستند. کفش های چرمی به عنوان یک کفش با کیفیت و ظریف تلقی می شوند. کفش چرمی هر سال با طرح های مدرن تجدید می شوند و رنگ های متنوعی را ارائه می دهند. کفش های چرمی سفید و قهوه ای و مشکی رنگ از جمله محبوب ترین رنگ ها هستند.

اغلب کفش های چرمی در مهمانی های خاص و جلسات مهم کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. کفش های چرمی بسیار حساس بوده و نیاز به مراقبت بیشتری دارند و هرچه بیشتر مراقبت کنید، دوام آن بیشتر خواهد شد.

روش رنگ کردن دوباره کفش

درخشش کفش از نظر ظاهری مهم است زیرا کفش شما را نو نشان می‌دهد. امروزه کفش های اسپورت بسیار مورد توجه قرار گرفته و تقریبا همه از آن استفاده می‌کنند. در سال های اخیر، رنگ آمیزی کفش های کتانی نیز رواج پیدا کرده است. اگر می خواهید عمر کفش های کتانی خود را افزایش دهید، می توانید آن ها را رنگ کنید یا با الگوهای مختلف تزئین کنید. می‌توانید برای رنگ کردن کفش های خود از کفاش ماهر نیز کمک بگیرید.

چگونه رنگ کفش چرم را تغییر دهیم؟

بسیار آسان و بدون زحمت می توانید کفش های چرمی خود را با مواد مرغوب بازسازی کنید. به تازگی انواع محصولات مراقبت و رنگ برای افزایش طول عمر کفش ها، در بازار موجود است. اسپری یکی از لوازمی است که به شما کمک می کند کفشتان که کهنه شده است، نو شود. شما می توانید با این گزینه، کفشتان را که طاقت دور انداختن آن را ندارید یا می خواهید ظاهر متفاوتی داشته باشد، به راحتی تغییر دهید.

روش رنگ کردن دوباره کفش

به عنوان مثال اگر می‌خواهید کفش قهوه ای رنگ چرم خود را به مشکی تبدیل کنید، ابتدا باید سطح کفش خود را با یک اسفنج نرم تمیز کنید. سپس از اسپری مشکی استفاده کنید و کل کفش را رنگ کنید سپس بگذارید تا خشک شود. اطمینان حاصل کنید که سطح کفش کاملاً خشک شده باشد، در غیر این صورت فرایند رنگرزی شما ممکن است نتایج بدی به همراه داشته باشد.

پس از خشک شدن کفش ها، از لاک مشکی استفاده کنید تا رنگ آن تثبیت شود. همچنین می توانید از همین روش برای تغییر چرم سفید و مشکی استفاده کنید. شما این فرصت را خواهید داشت که کفش کهنه خود را به راحتی با این روش نوسازی کنید.

روش رنگ کردن دوباره کفش

چگونه رنگ کفش کتانی را تغییر دهیم؟

با اسپری رنگ می توانید به راحتی رنگ کفش های کتانی خود را تغییر دهید. این کار را می‌توانید به عنوان سرگرمی در منزلتان انجام دهید. اگر کفشتان جیر است، می‌توانید از اسپری مخصوص جیر و نبوک استفاده کنید. قبل از رنگ آمیزی باید کفش های کتانی را با جزئیات تمیز کنید. سپس می توانید آن را با اسپری رنگ کنید. به جای خرید مداوم کفش های جدید برای ایجاد تفاوت، می توانید کفش هایی را که دارید با فرایند رنگ کاری تغییر دهید.

منبع: derimarket

دیدگاهتان را بنویسید