بهترین استایل خیابانی یا Street Style

بهترین استایل خیابانی یا Street Style

کفش سی سی – استریت استایل یا همان استایل خیابانی (مد خیابانی) یکی از زمینه‌هایی است که در دنیای مد می‌توان مانورهای زیادی در طراحی آن داد. مد خیابانی معمولاً پوششی است که جوانان با آن در ارتباط است و بیشتر در شهرهای بزرگ مشاهده می شود.

مد خیابان ژاپنی بسیار متنوع است و جایگاه ویژه ای در این زمینه پیدا کرده است. این استایل ها به عنوان تأثیرگذارترین تیپ ها شناخته شده است. سبک خیابانی همیشه وجود داشته اما به پدیده قرن بیستم تبدیل شده است. در این سبک لباس ها کمی از حد معمول فراتر رفته است.

بهترین استایل خیابانی یا Street Style

یکی از بهترین استایل‌های خیابانی امسال، ست کردن لباس با طیف‌های مختلف یک رنگ است. این یکی از ساده‌ترین روش‌های شیک‌پوشی امسال است؛ هر وقت که عجله داشتید و زمان کافی برای انتخاب و ست کردن رنگ‌های مختلف فراهم نبود، با این فرمول می‌توانید به زیباترین شکل ممکن در جمع حاضر شوید

طیف مختلف رنگ‌های بژ و قهوه‌ای

یک سال و نیم قبل در تمامی فشن‌شوها شاهد طیف‌های محتلف رنگ بژ بودیم. امسال نیز می‌توانید از این رنگ برای ست کردن لباس استفاده کنید. اما به این نکته نیز توجه داشته باشید که برای شیک‌تر شدن استایل‌تان، باید رنگ بژ را با رنگ‌های تیره‌تر مثل شکلاتی و کاراملی ست کنید؛ بسته به رنگ پوست‌تان می‌توانید بهترین رنگ‌های مکمل را انتخاب کنید.

بهترین استایل خیابانی یا Street Style

کت و شلوار جین

پوشیدن کت و شلوار جین جزو خطوط قرمز دنیای مد بود و از نظر طراحان، چنین استایلی شما را به بدتیپ‌ترین آدم دنیا تبدیل می‌کرد! اما امسال مدل‌های استایل‌ خیابانی و اینفلوئنسرها نشان داد که این خطوط قرمز برداشته شده و می‌توانید با این استایل هم خوش‌تیپ دیده شوید!

بهترین استایل خیابانی یا Street Style

لباس طرح شطرنجی

کت بلند یا بارانی شطرنجی را با تی‌شرت سفید و شلوار جین با رنگ تیره ست کنید و با این استایل زنانه پاییزی خیابانی کلاسیک در جمع خوش‌تیپ ظاهر شوید. با این ظاهر هم می‌توانید سر کار حاضر شوید و هم بیرون کنار دوستان. همان‌طور که در این مقاله مطالعه کردید، استایل‌های خیابانی امسال تنوع بسیار زیادی دارد و می‌تواند رضایت هر کسی با هر سلیقه‌ای را در پی داشته باشد. این بیشتر به سلیقه شما بستگی دارد که کدام یک را انتخاب کنید.

بهترین استایل خیابانی یا Street Style

منبع: esquire

دیدگاهتان را بنویسید