برای خرید اینترنتی کفش، چگونه باید سایز پا را اندازه گیری کنیم؟

در خرید آنلاین کفش، مهمترین موردی که باید در نظر داشت، اندازه مناسب کفش برای پا است زیرا کفشی با بهترین کیفیت و طرح در صورت کمی بزرگ یا کوچک بودن، عملا غیرقابل استفاده خواهد بود. پس در صورتی که تصمیم به خرید کفش به صورت غیر حضوری دارید، قبل از انتخاب کفش، سایز مناسب برای پای خود را اندازه‌گیری کنید. برای به دست آوردن اندازه‌ی پای خود می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

قبل از شروع لازم به ذکر است که به صورت عمده ۳ نوع ,سایزبندی برای کفش های مردانه، زنانه و بچه گانه تعریف شده است. واحدهای کفش امریکایی، اروپایی و بریتانیایی که واحد مرسوم در ایران و طبیعتا صنایع چرم سی سی، سایزبندی اروپایی است.

۱- برای شروع یک برگ کاغذ که باید کمی بزرگتر از پایتان باشد، انتخاب کرده و پای خود را بر روی آن قرار دهید و با استفاده از یک خودکار، دور تا دور پای خود بر روی کاغذ را خط بکشید.

پیدا کردن سایز پا برای خرید اینترنتی کفش

برای این کار نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 • بهترین زمان برای اندازه‌گیری سایز پا، اواخر روز و یا پس از پیاده روی طولانی یا کار روزانه است، زیرا اندازه پا در این حالت کمی بزرگتر از حالت طبیعی خود است.
 • بهتر است برای اندازه گیری از جوراب استفاده کنید. اگر تصمیم دارید تا کفش را به همراه جوراب ضخیم استفاده کنید بهتر است برای اندازه گیری هم از همان نوع جوراب استفاده کنید. فقط در صورتی پای خود را بدون جوراب اندازه گیری کنید که تصمیم داشته باشید کفش را بدون جوراب استفاده کنید.
 • معمولا خطا در اندازه گیری سایز پا در حد ۳ میلی متر هست، پس در حین اندازه گیری هیچ وقت اعداد به دست آمده را گرد و رند نکنید. سعی کنید اندازه ها را با دقت کافی محاسبه کنید.
 • معمولا یکی از پاها کمی بزرگتر از دیگری هست، توصیه می کنیم تا برای محاسبه سایز مناسب کفش، هر دو پا را اندازه گیری کنید.
 • در صورتی که کفش کمی بزرگتر از پا باشد معمولا می توان با استفاده از کفی یا موارد دیگر، بزرگی کفش را تا حدودی جبران کرد ولی سایز کوچک اکثرا موجب ایجاد ناراحتی در پا می شود. در صنایع چرم سی سی توصیه می کنیم تا پس از اندازه گیری، 6 تا 8 میلی متر به اندازه بزرگترین پای خود اضافه کنید تا فضای کافی برای پا داخل کفش وجود داشته باشد.

۲- طول پای خود را از انتهای پاشنه پا تا نوک انگشت شصت، اندازه بگیرد.

اندازه گیزی سایز کفش مناسب برای خرید اینترنتی

۳-عدد به دست آمده را در جدول زیر پیدا کنید. توجه داشته باشید که برای اندازه گیری پا واحد های محتلفی وجود دارد که در ایران اکثر از اندازه های اروپایی استفاده می شود.

اندازه کفش زنانه
US EURO UK INCHES CM
۴ ۳۵ ۲ ۸٫۱۸۷۵″ ۲۰٫۸
۴٫۵ ۳۵ ۲٫۵ ۸٫۳۷۵″ ۲۱٫۳
۵ ۳۵-۳۶ ۳ ۸٫۵″ ۲۱٫۶
۵٫۵ ۳۶ ۳٫۵ ۸٫۷۵″ ۲۲٫۲
۶ ۳۶-۳۷ ۴ ۸٫۸۷۵″ ۲۲٫۵
۶٫۵ ۳۷ ۴٫۵ ۹٫۰۶۲۵″ ۲۳
۷ ۳۷-۳۸ ۵ ۹٫۲۵″ ۲۳٫۵
۷٫۵ ۳۸ ۵٫۵ ۹٫۳۷۵″ ۲۳٫۸
۸ ۳۸-۳۹ ۶ ۹٫۵″ ۲۴٫۱
۸٫۵ ۳۹ ۶٫۵ ۹٫۶۸۷۵″ ۲۴٫۶
۹ ۳۹-۴۰ ۷ ۹٫۸۷۵″ ۲۵٫۱
۹٫۵ ۴۰ ۷٫۵ ۱۰″ ۲۵٫۴
۱۰ ۴۰-۴۱ ۸ ۱۰٫۱۸۷۵″ ۲۵٫۹
۱۰٫۵ ۴۱ ۸٫۵ ۱۰٫۳۱۲۵″ ۲۶٫۲
۱۱ ۴۱-۴۲ ۹ ۱۰٫۵″ ۲۶٫۷
۱۱٫۵ ۴۲ ۹٫۵ ۱۰٫۶۸۷۵″ ۲۷٫۱
۱۲ ۴۲-۴۳ ۱۰ ۱۰٫۸۷۵″ ۲۷٫۶
۱۳ ۴۴ ۱۰٫۵ ۱۱″ ۲۷٫۹
۱۴ ۴۵-۴۶ ۱۱ ۱۱٫۲۵″ ۲۸٫۶
اندازه کفش مردانه
US  EURO UK INCHES CM
۶ ۳۹ ۵٫۵ ۹٫۲۵″ ۲۳٫۵
۶٫۵ ۳۹ ۶ ۹٫۵″ ۲۴٫۱
۷ ۴۰ ۶٫۵ ۹٫۶۲۵″ ۲۴٫۴
۷٫۵ ۴۰-۴۱ ۷ ۹٫۷۵″ ۲۴٫۸
۸ ۴۱ ۷٫۵ ۹٫۹۳۷۵″ ۲۵٫۴
۸٫۵ ۴۱-۴۲ ۸ ۱۰٫۱۲۵″ ۲۵٫۷
۹ ۴۲ ۸٫۵ ۱۰٫۲۵″ ۲۶
۹٫۵ ۴۲-۴۳ ۹ ۱۰٫۴۳۷۵″ ۲۶٫۷
۱۰ ۴۳ ۹٫۵ ۱۰٫۵۶۲۵″ ۲۷
۱۰٫۵ ۴۳-۴۴ ۱۰ ۱۰٫۷۵″ ۲۷٫۳
۱۱ ۴۴ ۱۰٫۵ ۱۰٫۹۳۷۵″ ۲۷٫۹
۱۱٫۵ ۴۴-۴۵ ۱۱ ۱۱٫۱۲۵″ ۲۸٫۳
۱۲ ۴۵ ۱۱٫۵ ۱۱٫۲۵″ ۲۸٫۶
۱۳ ۴۶ ۱۲٫۵ ۱۱٫۵۶۲۵″ ۲۹٫۴
۱۴ ۴۷ ۱۳٫۵ ۱۱٫۸۷۵″ ۳۰٫۲
۱۵ ۴۸ ۱۴٫۵ ۱۲٫۱۸۷۵″ ۳۱
۱۶ ۴۹ ۱۵٫۵ ۱۲٫۵″ ۳۱٫۸
۱۷ ۵۰ ۱۶ ۱۳ ۳۳
۱۸ ۵۱ ۱۶٫۵ ۱۳٫۲۵ ۳۳٫۷
۱۹ ۵۲ ۱۷ ۱۴ ۳۴٫۶

نکته دیگر در مورد اندازه‌گیری سایز پا برای خرید اینترنتی کفش، قالب های استفاده شده برای تهیه کفش است. این مورد به خصوص در کفش های دستدوز بیشتر حائز اهمیت است.

قالب کفش، قالب های چوبی یا پلاستیکی هستند که پس از برش چرم، برای طرح دادن به چرم استفاده می شوند تا کفش شکل ثابت خود را به دست بیاورد.

هر مدل کفشی ممکن است نیاز به قالب مخصوص به خود داشته باشد و هر قالبی بر اساس مدل کفش ممکن است دارای پهنای متفاوتی از سایر قالب ها در قسمت پنجه و پاشنه باشد. به همین دلیل در انتخاب کفش برای خرید اینترنتی لازم است علاوه بر سایز پا، اندازه پهنای پنجه پا و ارتفاع قوس پا را هم بدانید و در صورتی که پهنا یا قوس پای شما بیشتر از حالت معمول است، حتما در توضیحات کفش مورد نظر خود، به اندازه های این قسمت های کفش توجه کنید.

برای مثال در بین مدل های کفش مردانه سی سی، مدل های مختلفی بر اساس قالب اسپانیایی این مجموعه تولید می شود که یکی از خصوصیت های این قالب اندازه پهنای پنجه و ارتفاع قوس استاندارد این قالب است در صورتی که کفشی مانند مدل پولو، دارای قالب نسبتا پهن تری بوده برای افرادی با پنجه پهن تر ، مناسب تر است.

توجه به پهنای پنجه و ارتفاع قوس، برای کفش های صنعتی هم باید مورد توجه قرار بگیرند. هرچند برای این نوع کفش ها از قالب های معمول کفش های دست دوز استفاده نمی شود ولی قسمت زیره آنها معمولا توسط دستگاههای تزریقی بر اساس قالب های تعریف شده برای آنها تولید می شوند که این قالب ها هم ممکن است دارای پهنای پنجه استاندارد یا کمی بزرگتر باشند.

برای مثال مدل کفش ارتوپدیک سی سی، جزو محصولاتی از این دسته است که با توجه به طرح آن دارای پنجه پهن است و علاوه بر اینکه برای سایزهای استاندارد مناسب است برای افرادی با پنجه های پهن، نیز مناسب است.

برای اندازه گیری اندازه پهنای پنجه و ارتفاع قوس روی پا، می توانید به شکل زیر عمل کند.

لازم به ذکر است برای دوخت سفارشی کفش، علاوه بر اندازه طول پا (اندازه C در تصویر بالا)، نیاز به اندازه گیری پهنای پنجه (اندازه A( و ارتفاع قوس پا (اندازه B) است.

اندازه گیری سایز پا برای دوخت سفارشی:

در صورت نیاز به توضیح بیشتر در مورد اندازه گیری سایز یا سایز هر یک از محصولات سی سی، می توانید سوال یا نظر خود را در قسمت کامنت‌های همین مطلب ثبت کنید یا با قسمت پشتیبانی صنایع چرم سی سی یا شبکه های اجتماعی سی سی یا هر یک از شعب فروشگاهی این مجموعه تماس بگیرید.

این پست دارای ۵۱ نظر است

 1. kavi.haosrava

  درود بر شما
  از این که کفش سی سی می پوشم خرسندم و به هنر دست اُستادکاران ریشه دار و بافرهنگ کشورم در تبریز می بالم. از جدول اندازه گیری شماره پا استفاده کردم و بسیار سودمند و دقیق است.
  زنده و پاینده باشید و شاداب

 2. محمد شریفی

  به نظرم در نظر گرفتن فقط طول پا اشتباه بزررگی است و حداقل برای من خرید اینترنتی را فاجعه کرده است.
  ممکن است کسی روی پایش به اصطلاح بزرگ باشه یا پایش پهن باشه و کفشی رو سفارش بده ولی قالب کفش به اصطلاح کوچک باشد …به عبارتی طول کفش درست باشد ولی کفش تنگ باشد…

  1. پشتیبانی فروش

   ممنون جناب شریفی، بله شکل پای هر کسی متفاوت از سایرین هست و به همین خاطر تعداد زیادی از مشتریان سی سی ترجیح می دهند کفشهای خودشون رو به صورت دوخت اختصاصی توسط سی سی تهیه بکنند. اما در مورد سایز، شرکت های مختلف بر اساس نوع کفش هایی که تهیه می کنند قالب های مختلفی برای سایزهای مختلف استفاده کی نند، برای مثال یک شرکت که کفش ورزشی تولید می کنه ممکنه سایزهاش کمی با سازهای شرکتی که کفش مجلسی تولید می کنه متفاوت باشه. به همین خاطر همانطور که شما فرمودید فقط تکیه به سایز و ارقام می تونه گاهی مشکل ایجاد کنه. هر چند برای اکثریت عمده، سایزهای محاسبه شده کاملا با اندازه پا مطابق می شه و مشکلی پیش نمیاد.
   نکته ای که باید در محاسبه سایز پا در کنار محاسبات عددی بالا در نظر گرفته بشه، میزان راحتی پا برای مشتری در کفش های فعلیش هست، اگر مثلا فردی یک کفش مجلسی سایز ۴۲ داره که احساس می کنه پاش راحته، اگر بدونه سایز کفشش استاندارد هست، پس سایز همون کفش بهترین سایز برای کفش مجلسی اون فرد هست حتی اگر محاسبه عددی، عدد دیگه ای باشه.
   در مورد پنجه و پهن بودن پا هم بله، معمولا تولید کننده ها در کنار سایز کفش، به سایز و پهنای پای مناسب و یا سایر خصوصیت های کفش هم اشاره می کنند.
   علاوه بر این، در صنایع چرم سی سی، همکاران ما از طریق پشتیبانی آنلاین، شبکه های اجتماعی و پیام رسانها و حتی به صورت تلفنی، اماده هستند تا اگر سوال یا موردی در رابطه با محصولات سی سی باشه، پاسخ بدهند. همینچنین سی سی تمام محصولاتی که به دلیل عدم مطابقت سایز و اندازه، مطابق خواست مشتری نباشند را ارجاع می ده و هزینه ای اگر پرداخت شده باشد رو به حساب خریدار بازگشت می ده تا خریداران اینترنتی سی سی با خیال راحت خریدشون رو انجام بدهند.

 3. محمد صالح

  با سلام و عرض خسته نباشید
  تو شکل نمایش داده شده خط کش به صورت کج گذاشته شده … مگه نباید از نوک پا تا انتهای پا با خط کش به صورت کاملا عمودی اندازه گیری کرد؟

  1. پشتیبانی فروش

   نه، اندازه گیری سایز پا با استفاده از بزرگترین طول قابل اندازه گیری پا هست که از پشت پاشنه شروع می شه و تا نوک انگشت شست. دو ویدیو برای نحوه اندازه گیری سایز پا به همین مطلب اضافه شده که پیشنهاد می کنم مشاهده بفرمایید.

   1. محسن براتی

    سلام . من نیم بوت مدل سهند خرید کردم . و با اینکه اندازه کف پایم را فرستادم .تقریبا ۱.۵ سانت پشت پام خالیه و کفش بزرگه . و به همین خاطر مرجوع کردم . و مخصوصا قسمت ساق خیلی گشاده .ولی خیلی دوستشون دارم . اگه بخوام اندازه پاهام تولید بشه باید چکار کنم

    1. مدیر فروشگاه

     سلام
     برایتان سایز کوچک دوخته می شود
     مشکلی نیست در خدمتیم

 4. احمد مخبری

  با سلام. بنده خیلی از مدل های کفش شما خوشم اومده ولی متاسفانه تمامی سایزهای تولیدی شما بزرگه. پا بنده حدود ۲۳.۷سانتی متر هس که فک کنم شماره پا مناسب بنده در حدود ۳۸ ۳۹ باشه. میخواستم بدونم امکانش هست مدل کفشی را انتخاب کنم و دوخت سفارشی با اندازه پا بنده انجام بشه؟! باید از کجا اقدام کنم؟

  1. پشتیبانی فروش

   بله در صورتی که کفش مورد نظر شما جزو تولیدات خود سی سی باشه یا کارگاه مدل مورد نظر شما رو تایید بکنه، امکان دوخت کفش به صورت سفارشی برای شما هست. برای اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش می توانید با قسمت پشتیبانی سایت یا شعبه مرکزی سی سی (شعبه شریعتی شمالی) تماس بگیرید. در صورت تمایل می تونید از طریق هر یک از شبکه های اجتماعی سی سی با همکاران سی سی ارتباط برقرار بفرمایید.
   اطلاعات تماس سی سی رو می توانید در این ادرس ملاحظه بفرمایید :‌ تماس با صنایع چرم سی سی

   1. احسان توکلی

    سلام میخواهم کفش سفارش بدم لطفا راهنمایی کنید یا با من تماس بگیرید ممنون ۰۹۱۵۵۳۵۱۹۰۰

 5. مهدی

  ببخشید من پم بزرگه حدود شماره ۴۹ میخواستم ببینم واسه کفش های سالنی و فوتبال باید چیکار کنم؟راهی سراغ ندارید؟

  1. پشتیبانی فروش

   متاسفانه سی سی در زمینه کفش های ورزشی فعالیت نداره اما برای کفش های مجلسی و چرمی امکان دوخت در سایز بزرگ وجود دارد.

 6. مسعود بیاتی

  سلام، من میخواستم از شما خرید کنم ولی اندازه که گرفتم پام رو دیدم طبق دستورالعمل شما شماره پام ۴۳ هست ولی من معولا شماره ۴۱ و ۴۲ میپوشم و ۱ تا ۲ سایز کفش هایی که میخرم با شما تفاوت داره، نمیدونم چیکار کنم، ترسیدم اندازه نشه، راهنمایی کنید

  1. پشتیبانی فروش

   روشی که برای اندازه گیری معرفی شده همان روشی هست که در فروشگاه برای دوخت سفارشی استفاده می شه. حتی این روش توسط سایت های خارجی که در زمینه فروش انلاین کفش فعالیت دارند هم مورد استفاده قرار می گیره و از بابت درستی روش می تونید مطمئن باشید، البته ممکن هست کمی تفاوت بین سایز اندازه گیری شده و سایز واقعی وجود داشته باشه که طبیعی هست (البته نه در حد ۲ سایز)
   در مورد سایز نگران نباشید، در صورتی که کفش بعد از تحویل سایزش مناسب نبود، یا از کیفیت کفش راضی نبودید یا به هر دلیل دیگه، می تونید کفش رو برگردونید تا سایز یا مدل دیگه براتون ارسال بشه یا حتی در صورت تمایل وجه پرداختی بهتون برگشت داده بشه.

 7. علی ایرانمهر

  سلام. در قسمت توضیحات(اندازه گیری سایز پا) اشاره شده بود که بعد از اندازه ی به دست آمده، حدود ۶ تا ۸ میلیمتربه طول پا اضافه شود. حال سوال اینجاست شماره ی کفش از جدول داده شده ، باید از مجموع عددهای به دست آمده پیدا شود یا از عددی که اول اندازه گیری حاصل شده؟ مثلا طول پای من ۲۵.۷ هست که در جدول میشه سایز ۴۱-۴۲ ولی بعد از اضافه شدن عدد اطمینانی شما میشه ۲۶.۵ که در جدول میشه سایز ۴۲-۴۳.کدام عدد باید مد نظر قرار بگیرد؟ سپاسگزارم

  1. پشتیبانی فروش

   اعدادی که در جدول درج شدند تقریبی از سایز مناسب رو نمایش می دهند و قالب های استاندارد باید بر این اساس تهیه بشوند. طول پا یکی از فاکتور های تعیین سایز پا هست و البته مهمترینش هم هست. اگر طول پای شما ۲۵.۷ هست پس سایز مناسب برای پای شما بین ۴۰ و ۴۱ خواهد بود. پیشنهاد می کنیم اگر در خرید اینترنتی کفش اگر بین دو سایز نمی دونید کدوم یکی براتون مناسب تر هست، سایز بزرگتر رو انتخاب کنید. برای همین منظور طول پاتون رو کمی بزرگ در نظر می گیریم (مثلا ۲۶.۷ یا ۲۶.۵ سانتی متر) در این صورت طبق جدول سایز مناسب برای پاتون بین ۴۱ و ۴۲ خواهد بود. با توجه به عدد اولیه که اندازه گیری کردید و از بین سایزهای ۴۰ و ۴۱ و ۴۲، به احتمال زیاد سایز ۴۱ براتون مناسب تر خواهد بود.
   برای اطمینان بیشتر می تونید سایز به دست اومده رو با سایز کفشی که می دونید قالب استاندارد داره و الان پاتون در اون احساس راحتی می کنه، مقایسه کنید.
   سایز ۴۱ می تونه سایز مناسب برای شما باشه.

 8. مهرداد شاد

  سلام و خدا قوت
  با این روشی که شما عنوان کردید من انجام دادم ۲۹/۷ سانت شد و طبق جدول سایز پام ۴۶ میشه ولی من الان از کفشای سایز ۴۲ ۴۳ استفاده میکنم چجوریاس بخوام سفارش بدم باید چی سفارش بدم

  1. پشتیبانی فروش

   سلام مطمئنید که اندازه گیری رو درست نجام دادید؟ یکبار دیگه لطفا چک بفرمایید. نحوه اندازه گیری هم به صورت تصویری و هم ویدیویی موجود هست. در مورد سایز اگر کفش هایی که الان استفاده می کنید، دارای سایز و قالب استاندارد هستند (که معمولا همینطور هست) می تونید کفشی با همان سایز خریداری بکنید مثلا اگر به گفته شما سایز کفش فعلیتون ۴۲-۴۳ هست می تونید از کفش هایی با همین سایز انتخاب بفرمایید (ترجیحا سایز ۴۳ می تونه مناسب تر باشه)
   برای سفارش می تونید سفارشتون رو مستقیما در سایت ثبت بفرمایید یا اینکه با هر یک از شعب یا کانال های ارتباطی سی سی تماس بگیرید.

 9. علی

  سلام ودرود…واقعیتش برای من جالب بود اینکه اینقدر مطمئن هستید از کیفیت تولیدات خودتون و این سطح از ضمانت که انشاله اجرایی باشه….و اینقدر متعهد که تک تک سئوال ها رو جواب دادید..برای صنایع چرم سی سی و شما آرزوی موفقیت میکنم من آگهی های کلاه های چرمی قشنگتون تون رو توسایت شیپور دیدم و در ادامه اومدم سایتتون ..پیشنهاد میکنم بی واسطه تر از برنامه هایی مثل سایت شیپور که بیننده های نسبتا زیادی داره برای معرفی هنر وصنعت زیبا و کاربردیتون استفاده کنید.

  1. پشتیبانی فروش

   خیلی ممنون از نظر و لطف شما. چشم این موارد رو حتما در اینده ای نزدیک تر در نظر می گیرم ممنون از توجه شما

 10. donyayezodgozar1010

  من از خرید کردنم خیلی خیلی راضیم خدا وکیلی حرف نداره محصولاتتون فقط اشتباهی از طرف خودم بوده که نتونستم سایز دقیق رو بگم که یه شماره بزرگتر گفتم ولی با تماسی که با پشتیبانی داشتم لطف کردن و قرار شد تا مرجوع کنم و یک شماره کوچکتر برام بفرستن ولی خدا وکیلی تا حالا کیفیت به این خوبی ندیده بودم من که راضی راضی هستم هم از کیفیت کفش هم از برخورد و راهنمایی دوستان عزیز سی سی شوز

  1. پشتیبانی فروش

   خیلی خوشحالم مورد پسندتون بوده انشالله بتونیم در خدمت باشیم و شما از محصولات سی سی راضی باشید

 11. moin

  سلام ممکنه کسی سایزپاش بینابینی باشه؟من احساس میکنم سایزپام ۴۲.۵ هس 😐بعدچجوری بایدسفارش دوخت اختصاصی بدیم بابت کفش😐جایی حضوری هس بیام؟

  1. ناصر منصوری

   سلام تو این حالت پیشنهاد می کنیم سایز بزرگتر رو انتخاب بکنید البته ممکنه قالب کفش کمی بزرگ باشه و سایز ۴۲ هم مناسب باشه ولی معمولا سایز بزرگتر رو پیشنهاد می کنیم. برای دوخت سفارشی، سایز کافی هست اما اگر سه تا عدد a , b , c که تو متن توضیح داده شده رو هم ارسال بکنید عملا نیازی به حضور فیزیکی نیست و با همین اعداد و ارقام کفشتون می تونه به صورت سفارشی دوخته بشه

 12. وحید

  سلام من با روش استاندارد اندازه پام رو محاسبه کردم و در جدول سایز ۴۲ ۴۳رو بهم نشون داد در صورتی ک سایز پام ۳۹ ۴۰هست چرا اینقدر اختلاف داره خیلی هم تو اندازها دقت کردم و دو سه بار انجام دادم تا جای اشتباه نباشه پس اینطوری نمیشه به جدول اعتماد کرد

  1. مدیر فروشگاه

   سلام
   بهترین روش اندازه گیری بر اساس کلیپی هست که داخل سایت قست اندازه گیری گذاشتیم
   بهتره طول پا، عرض پا، رویه پا اندازه گرفته بشه
   موقع دوخت بر اساس این سه عدد کفش دوخته شود خیلی دقیق درمیاد

 13. علی قا

  سلام شب بخیر
  تو سایت ایلنا به نقل از چرم سورنا گفتن که بهترین زمان برای خرید کفش وقتیه که پا ورم می کنه من دقیقا متوجه نمی شم می شه شما توضیح بدید؟
  نمی دونم چرا نظر ارسال نمی شه تو سایت مشکل داره سایتتون

  1. مدیر فروشگاه

   سلام
   وقت بخیر
   معمولا کفش عصرها بهتره خرید شود چون سایز پا بزرگتر می شود
   یعنی اگر یک مقدار کفش بزرگ باشد بهتره تا اینکه پا را اذیت کند
   تجربتا خدمتتان عرض می کنم دو تا موضوع هست یکی به سلیقه مشتری سایز کفش برمی گردد
   موضوع دوم این که کفش قالبش به پای مشتری بخورد
   به عبارت دیگر زمان خرید چندان مهم نیست

 14. مهدی

  سلام
  آیا برای سایز ۴۵ یا ۴۶ مردانه کفش رسمی چطور میشه سفارشی داد که دوخته بشه؟ ممنون میشم
  پاسخ روبه امیل بفرستین

  1. مدیر فروشگاه

   سلام
   وقت شما بخیر دوست عزیز
   کفش کلاسیک مردانه زیره چرم دست دوز می توانیم بدوزیم

 15. ثمین

  سلام ، اگه سایز پا استاندارد نباشه، و طبق قالب بندی موجودتون نباشه میشه به طور سفارشی اندازه بدیم و برامون بسازید؟

 16. ماهان

  سلام، شما در اینستاگرام چند صفحه دارین، کدوم صفحه واقعی و اصلی است؟ یا خرید آنلاین معتبر از کدام اکانت بهتر است؟

 17. خانم رضایی

  سلام
  وقت به خیر
  من به دلیل ضعف حرکتی در پاهام، فقط کفش های با زیره سبک و نرم رو می‌تونم استفاده کنم که متاسفانه دررکفش های چرم تا به حال چنین چیزی پیدا نکردم. آیا در بین کفش های شما، چنین زیره هایی وجود داره؟ مثلا زیره‌ی مموری فوم

  1. مدیر فروشگاه

   سلام
   وقت شما هم بخیر
   کفش مدل شبنم راحت هست و بندی نیزمیباشد
   یا مدل اوینا فوق العاه هست

 18. ناشناس

  سلام تنوع ومدلهای کفش سی سب رو باید کجا ببینیم تا انتخاب کنیم ممنون

  1. سلام از طریق همین سایت می تونید مشاهده بفرمایید
   و اینیستا مشاهده کنید

 19. majid

  سلام و خسته نباشید
  اگر کسی بخواد نمایندگی کفش شما رو در شهرستان دایر کنه، چه کارهایی رو باید انجام بده؟ من دوست دارم یه شعبه از کفش شما داشته باشم و فقط مدلهای خاصی رو عرضه کنم، نه همه مدل کفشای شما رو. امکانش هست؟

 20. ناشناس

  سلام
  من کفش نیم بوت مدل کپس رو انتخاب کردم ولی چون اندازه اون برای پاهام کوچیک بود نتونستم اندازه مناسب رو پیدا کنم.

  میخواستم بدونم برای برند سی سی سایز پا برای اندازه ۲۹cm چند هستش؟

  1. daftar markazi

   سلام
   کپس نیم بوت چرمی عالی هست
   ۲۹ سانت به ۴۴ میخوره

 21. عاطفه

  سلام وقتتون بخیر. برای من طبق دستورالعمل شما عددی که به دست اومد ۲۴ شد. البته بدون اضافه کردن اون ۸-۶ میلیمتر. میخواستم بدونم کدوم سایز مناسب من هست؟
  سپاسگزارم

  1. daftar markazi

   سلام وقت شما هم بخیر. فقط با طول پا نمیشه سایز دقیق را عرض کنم خدمتتان. بستگی به پنجه ورویه پا هم داره
   شما معمولا چه سایزی می پوشید؟

 22. رامین

  با سلام برای سفارش چکارباید کرد راهنمایی بفرمایید

  1. daftar markazi

   سلام
   وقت بخیر
   از مدلهای خودمان سفارش میگیریم

 23. مجید کمالی

  سلام لطفا چگونه میشه تماس گرفت تلفنتان را ارسال کنید۰۹۱۲۶۳۵۰۳۳۴

  1. daftar markazi

   سلام
   قسمت اول سایت شماره ها هست
   ۰۴۱۳۵۵۶۰۹۹۱

 24. ناشناس

  سلام من مشکل پا دارم یکی ۲۰ هست یکی ۱۸ بنظر شما چیکار کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید