شگفتی های دنیای مد در تابستان 2021 از نگاه سی سی

شگفتی های دنیای مد در تابستان 2021 از نگاه سی سی

کفش سی سی – لباس های مناسب فصل گرما باید نخی، خنک و از جنس نازک تهیه شده باشند، علاوه بر این ویژگی ها، استفاده از لباس های رنگ روشن در تابستان ضروری است و سبب جذب کمتر نور خورشید و در نتیجه خنک شدن فرد می شود یکی از دلایلی که باعث افزایش سطح انرژی افراد می شود، لباس و نحوه پوشش آن ها است. ما پیشنهاداتی را برای شما گردآوری کرده ایم که ظرافت و راحتی شما را دو چندان خواهد کرد.

به دلیل بیماری کرونا که برای مدت طولانی ما را با محدودیت های بسیاری مواجه کرده است، باعث شده افراد نسبت به ظاهر خود کم اهمیت شوند و لباس های نامرتب ترجیح داده شود. اما فراموش نکنید لباس هایی که می‌پوشید در روحیه شما تاثیر به سزایی خواهد داشت. امسال در تابستان رنگ های سبز و زرد لیمویی، یکی از رنگ های ترند است. همچنین لباس های گلدار نیز بسیار محبوب است.

 دنیای مد در تابستان 2021

رنگ سفید را فراموش نکنید

به خصوص در هوای گرم در تابستان، بهترین انتخاب سفید است. در کمد لباستان جایی برای پیراهن، لباس، شال، دامن و شلوار و مانتو های سفید باز کنید. در زندگی روزمرگی، محیط کار و یا مهمانی ها می‌توانید از این رنگ زیبا استفاده کنید و بدرخشید.

رنگ لیمویی و تن های آن

شما می توانید از زرد لیمویی و رنگ های آن که یکی از ضروری ترین رنگ های تابستان 2021 است، در زندگی روزمرگی خود استفاده کنید. شما می توانید این فرصت را داشته باشید که هم شیک به نظر برسید و هم روح خود را آرام کنید. با انتخاب این رنگ در محیط کاری، در جلسات دوستانه یا در مسافرت و غیره می‌توانید زیبا و جذاب به نظر برسید.

صورتی

رنگ صورتی رنگی است که خانم ها عاشق آن هستند زیرا رنگ صورتی نمادی از قدرت و ظرافت زنانگی است . می توانید در کل تابستان با پوشیدن این رنگ لباس لذت را ببرید.

 دنیای مد در تابستان 2021

رنگ قرمز

رنگ قرمز با اینکه جزو رنگ های گرم حساب می‌شود ولی برای استفاده توی استایل های تابستانه کاملا مناسب است. رنگ قرمز باعث بالا رفتن ضربان قلب می‌شود و انرژی شما را افزایش خواهد داد. با ترکیب رنگ قرمز و سفید، یک استایل زیبا مناسب فصل تابستان خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید