لباس هایی که کمر را باریک نشان می دهد

لباس هایی که کمر را باریک نشان می دهد

همه افراد اندامی ساعت شنی شکل ندارند، اندامی که در آن قوس کمر بیشتر به چشم خورده و جذابیت بیشتری به فرد می‌بخشد. اما این بدین معنا نیست که شما نمی‌توانید همانند آن‌ها جذاب دیده شوید. با دانستن «چطور لباس پوشیدن» هر شخصی با هر اندامی می‌تواند موجب شود استایل چشمگیر و شیکی داشته باشد.

برای اینکه بدانید چطور می‌توانید کمرباریک دیده شوید این مقاله را دنبال کنید و لباس‌هایتان را بر اساس آن استایل کنید. مخصوصاً خانم‌هایی که دارای اضافه وزن هستند باید لباس‌هایی را انتخاب کنند که دور کمر را باریک‌تر نشان دهد. اگر به جزئیات در طرح ها توجه شود، باریک به نظر رسیدن کمر اجتناب ناپذیر است.

نکاتی که باید به آن ها توجه کنید

  • همیشه لباس های فاق بلند انتخاب کنید. به این ترتیب روی قسمت بالایی بدن خود تأکید می کنید و توجه را به ناحیه کمر خود جلب می کنید.
  • از کمربند برای جلب توجه به ناحیه کمر استفاده کنید.
  • لباس هایی انتخاب کنید که کمر آن تنگ تر از سایر قسمت های آن باشد.
  • لباس هایی با الگوهای هندسی انتخاب کنید
  • لباس هایی که گشاد نیستند و همچنین دارای طرح های هندسی هستند، در ایجاد کمری باریک موثر هستند.
  • از کمربند استفاده کنید.
  • اگر از لباس های راسته بیشتر استفاده می‌کنید، کمربند می‌تواند به شما کمک کند تا تمام توجه را روی کمر خود متمرکز کنید.

بلوز پپلومی

بلوزهای پپلومی مدلی هستند که در بالاتنه نسبتا جذب بدن ایستاده و پایین‌تر از کمر حالت کلوش به خود می‌گیرد. این حالت موجب می‌شود ناخوادگاه کمر شما نسبت به سایر نقاط بدنتان باریک‌تر دیده شود. همچنین این مدل بلوز می‌تواند در ناحیه باسن نیز شما را برجسته‌تر نمایان کرده و موجب شود اندام متناسب‌تری داشته باشید. این نکته را در نظر داشته باشید که این مدل لباس برای افرادی که می‌خواهند باسنشان کوچک‌تر دیده بشود اصلا توصیه نمی‌شود.

لباس هایی که کمر را باریک نشان می دهد

شلوار جین فاق بلند

شلوار جین‌های فاق بلند هم یکی از مدل‌های محبوب و پرطرفدار هستند که هر فردی با هر اندامی می‌تواند از آن استفاده کرده و استایلی زیبا برای خود ایجاد کند. در نظر داشته باشید برای اینکه با شلوار فاق بلند اندام زیباتری داشته باشید بهتر است از بلوز کوتاه یا شومیز گره زده استفاده کنید و ترجیحا لباسی که برای بالاتنه انتخاب می‌کنید به روی کمر شلوار قرار نگیرد. شلوارهای مام استایل می‌توانند انتخاب خوبی برایتان باشند.

پیراهن کلوش

پیراهن کلوش یکی دیگر از لباس‌هایی است که برای افرادی که اندام برجسته‌ای ندارند مناسب است. همانند دامن کلوش و پفی، پیراهن کلوش نیز در بالاتنه تنگ است و از کمر به پایین کلوش می‌شود. همین موجب می‌شود کمر باریک دیده شود و اندام شما زیباتر به چشم بیاید.

بلوزتان را روی شلوار قرار ندهید

وقتی فاصله کمر شلوار یا دامن با لباس بالاتنه دیده نشود ناخودآگاه باریکی کمر نیز دیده نمیشود. بنابراین اگر دوست دارید با شلوار جین یا هر مدل شلوار دیگری کمر باریکی را به نمایش بگذارید بهتر است بلوزتان را روی شلوار نگذارید، آن را در ناحیه کمر گره بزنید یا داخل شلوار قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید