اهمیت اکسسوری های زنانه در مد

کفش سی سی – اگر شما یک لباس بسیار شیک بپوشید یا زمانی که عجله داشتید، یک لباس ساده انتخاب کنید، مهم نیست. در هر دو مورد، مهمترین پارامتر هایی که جذابیت شما را افزایش می‌دهد، قطعاً اکسسوری هایی است که استفاده می‌کنید. زیرا لوازم تزئینی روی لباس همانند توت فرنگی روی کیک است. اکسسوری ها، استایل شما را نمایان می‌کند. البته باید بگوییم امروزه برای آقایان هم اکسسوری های مختلف وجود دارد و بیشتر از قبل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

1) لوازم زینتی بازتاب شخصیت شما است

شما می توانید فردی آراسته و خوش پوش باشید. با این حال، سایر خانم های اطراف شما نیز می‌توانند از این ویژگی ها برخوردار باشند. به همین دلیل، تنها گزینه ای که می‌تواند تفاوت شما را نشان دهد و متمایزتان کند، استفاده از اکسسوری های مختلف است.

لوازمی که استفاده می کنید سرنخ های بسیار مهمی درباره شخصیت تان در بر دارد. اینکه آیا شما فردی پر زرق و برق هستید یا عاشق طلا و نقره هستید و یا طرفدار سادگی. حتی انتخاب سبک جواهرات، چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما می گوید. بنابراین، استفاده از اکسسوری ها بیش از آنچه که فکر می کنید، مهم است.

2) شما را شیک جلوه می دهد

اگر در زندگی روزمرگی فردی فعال هستید، ممکن است لباس های راحت را ترجیح دهید. اما شما با استفاده از یک اکسسوری می توانید سادگی خود را به سمت شیک بودن سوق دهید. به عنوان مثال، اگر شما یک شلوار گشاد و راحت و یک بلوز ساده پوشیده اید، می‌توانید با یک کلاه، بُعد متفاوتی را در ظاهرتان ایجاد کنید.

3) اقتصادی ترین راه برای شیک به نظر رسیدن است

همه‌ساله به دلیل خرید لباس های مد روز، پول های زیادی را صرف آن می‌کنید تا با مد روز مطابقت داشته باشید. برای اینکه شیک به نظر برسید نیازی به صرف پول زیاد نیست! می‌توانید از اکسسوری ها در مد روز بودن استفاده کنید که به راحتی از مد نمی افتند و مطمئن باشید که با خرید اکسسوری های درست، پول شما هدر نخواهد رفت. زیرا آن گردنبند، کمربند و سگک با ظاهر ساده، در واقع سبک شما را منعکس می کند. شما می توانید با یک چهارم پولی که برای لباس خرج می کنید، مجموعه اکسسوری های زیبا خریداری کنید.

4) اکسسوری ها شما را به شخصی با سلیقه تبدیل می کند

دانستن نحوه استفاده از این لوازم، قطعا با سلیقه بودن فرد را مشخص می‌کند. استفاده از لوازم مناسب در مکان مناسب، کار هر کسی نیست. بنابراین، هرچه از اکسسوری ها بیشتر استفاده کنید و خود را در مورد آن آموزش دهید، با گذشت زمان شیک تر خواهید شد. البته باید بگوییم هنگام استفاده از اکسسوری ها ایجاد تعادل مهم است و اگر بیش از اندازه باشد، شما را از مسیر شیک بودن، دور خواهد کرد.

نکاتی که باید هنگام خرید اکسسوری ها به آن‌ها توجه کرد، چیست؟

• به یکپارچگی لوازمی که می خواهید بخرید، توجه کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید یک گردنبند و دستبند بخرید تا هم زمان از آن ها استفاده کنید، باید هر دو از نقره یا هر دو از طلا باشند. در این مورد بهتر است نیم ست بخرید.

• اگر اکسسوری های بزرگ و جواهرات XL را ترجیح می دهید ، فکر استفاده از آن ها را در کنار هم، فراموش کنید. به عنوان مثال، فقط گوشواره یا فقط یک دستبند از این اکسسوری ها در این اندازه، استفاده کنید.

• جواهرات و لباسی که با هم استفاده خواهید کرد باید با هم سازگار باشد. یا لباستان یا جواهرتان باید ساده باشد. اگر هر دو پر زرق و برق باشد، ظاهری شیک ایجاد نخواهد شد.

• به جای خریدن اکسسوری های گران قیمت، اکسسوری هایی متناسب با بودجه و سبک خود، انتخاب کنید که مقرون به صرفه تر خواهد بود.

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید