You are currently viewing پرطرفدارترین مدل های ساعت مچی 2022

پرطرفدارترین مدل های ساعت مچی 2022

ساعت مچی جایگاه بسیار مهمی در زندگی روزمرگی ما دارد و یکی از اکسسوری های مورد علاقه مردم است. ابزاری است که اگر در انتخاب و استفاده از آن دقت شود، بر ظرافت شما می افزاید. هنگام استفاده از سبک اسپرت، کلاسیک یا کت و شلوار، بستن یک نوع ساعت مچی با تمام این استایل ها کمی دشوار است.

مهم ترین مسائلی که در انتخاب ساعت های مچی باید در نظر گرفته شود عبارتند از سبک ساعت، متریال به کار رفته، اندازه و قاب آن می باشد. به همین دلیل داشتن چندین مدل مختلف از نظر جنس، رنگ و سبک، انتخاب مناسب برای استایل شما را افزایش می دهد.

پرطرفدارترین مدل های ساعت مچی 2022

ساعت‌های استاندارد به دلیل اندازه‌شان کاملاً با مچ دست‌ افراد مناسب است. اما برخی از ساعت ها ممکن است بزرگ یا کوچک باشند و به جای ظاهری شیک، ظاهری بامزه ایجاد می‌کنند. چگونه یک ساعت را با توجه به مچ دست انتخاب کنیم و اینکه کدام ساعت برای ما مناسب تر خواهد بود. جواب این سوال ها را می‌توانید در این مطلب پیدا کنید.

سه نوع اصلی از ساعت وجود دارد

 • آنالوگ
 • دیجیتال
 • دیجیتال/آنالوگ

ساعت آنالوگ

ساعت آنالوگ ساعتی است که عقربه ها و دقیقه هاش با اعداد و شماره های یونانی مشخص شده است. ساعت آنالوگ برای مشاغل رسمی و قرارملاقات ها مناسب است.

ساعت دیجیتال

ساعت دیجیتال، ساعت خودمانی و غیررسمی است و ساعتی است که زمان را به شکل اعداد در صفحه LCD یا LED نشان می دهد.

ساعت دیجیتال /آنالوگ

ساعتی است که هر دو ترکیب را با هم دارد

قطر قاب ساعتی که می‌خرید، بارزترین عنصر ساعت است. ساعت های مردانه معمولا دارای قطر 38 تا 46 میلی متری هستند. به خصوص آقایان نباید ساعت بالای 46 میلی متر را انتخاب کنند. ساعت های بیش از 46 میلی متر بسیار بزرگ و به طور طبیعی خشن به نظر می رسند.

این امر، بصری زشتی به مچ دست ارائه می دهد تا ظاهری ظریف. البته شما حق خرید ساعت هایی با قطر بیش از 46 میلی متر را دارید اما نکته ای که باید به آن توجه کنید ترکیب لباس هایی است که هنگام به دست کردن این ساعت ها، خواهید پوشید. ساعت های بزرگ و خشن اغلب با لباس های اسنوب و زرق و برق دار ترکیب می شوند. هنگامی که با چنین لباس هایی ترکیبی طراحی می کنید، می توانید ساعت دلخواه خود را از 46 میلی متر به بالا انتخاب کنید.

پرطرفدارترین مدل های ساعت مچی 2022

قیمت ساعت هم یکی از فاکتورهایی است که حتما باید به آن توجه کنید و متناسب با بودجه خود انتخاب کنید

اندازه مچ دست هر فردی متفاوت است. اگرچه می گوییم خانم ها باید از ساعتی با قطر کمتر از 38 میلی متر استفاده کنند، اما ممکن است گاهی اوقات نیاز به استفاده از ساعت هایی با قطر بیشتر داشته باشند. همین امر در مورد مردان نیز صادق است. به همین دلیل فرد ابتدا باید سایز مچ دست خود را بداند. با اندازه مناسب مچ دست، به راحتی می توانید قطر قاب ساعت مورد نیاز خود را پیدا کنید.

چگونه یک ساعت مچی مناسب برای مچ دست نازک انتخاب کنیم؟

در انتخاب ساعت برای افراد با مچ نازک نکاتی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد. اولین نکته این است که ساعت انتخابی باید زیر 40 میلی متر باشد. در غیر این صورت ظاهری بسیار شل و بدی روی مچ افراد ایجاد می‌شود.

دوم اینکه ساعت انتخابی نباید خیلی ضخیم و حجیم باشد. به جای این ساعت ها، ساعت های نازک و اسپرت یا کلاسیک برای افرادی که مچ نازکی دارند، بسیار مناسب خواهد بود.

پرطرفدارترین مدل های ساعت مچی 2022
 • برترین ساعت های 2022
 • اپل واچ سری 7
 • پلار مدل GRIT X
 • میدسان مدل A1
 • شیائومی مدل mi watch lite
 • گارمین مدل VENU 2
 • سامسونگ مدل Galaxy Watch3 Titanium 45mm
 • اسکاژن دانمارک مدل SKT5201
 • هوآوی مدل Band 6
 • آنر مدل Band 6

دیدگاهتان را بنویسید